Éjszakás recepciós

Leírás

Szeretnél egy különleges, új brand fiatal, lelkes csapatában, színes munkakörnyezetben dolgozni? Szeretsz vendégekkel kommunikálni a világ minden tájáról?

Ha a fentiekre igen a válasz, akkor téged várunk.

Milyen feladatokat szeretnénk rád bízni?

  • Adminisztratív, controlling és számlázási feladatok ellátása
  • Kimutatások és riportok készítése
  • Vendégek/diákok be- és kijelentkeztetése és kiszolgálása
  • A vendégekkel és diákokkal való kapcsolattartás, útbaigazítás
  • Telefonok és e-mailek kezelése
  • A pozíció függvényében speciális feladatok ellátása

Mit hozz magaddal?

  • Idegenforgalmi tapasztalat

  • Folyékony, kommunikációképes angol nyelvtudás

  • Vendégközpontú gondolkodásmód

  • Rugalmas, megoldásra fókuszáló személyiség

Mit kínálunk neked?

  • Bizonyítottan válságálló munkahely

  • Határozatlan idejű bejelentett munkaviszony, hosszútávú munkalehetőség

  • Jó csapat, barátságos munkahelyi légkör

  • Versenyképes fizetés, SZÉP-kártya juttatás

Munkavégzés helye:
1094 Budapest, Tűzoltó u. 50-56.

Munkaidő:
Teljes munkaidő, előre egyeztetett beosztás szerint

Kérjük, hogy fényképes, angol nyelvű önéletrajzod küldd meg részünkre: hr@deanscollegehotel.com

@deanshomebudapest